Конкурс Петра Яцика

"Убогий духом не може бути багатим, не зважаючи на те, скільки грошей він має"

Петро Яцик


„Повірте, віддавати свої гроші з благочинною метою, ділитися своїм добром з іншими – це, напевне, найкращий спосіб самоствердження”

Петро Яцик

Конкурс Петра Яцика

„Змагання до висот є одиноким здоровим виправданням на існування. Змагання за життя є одиноким реальним оправданням життя.

Ті люди чи народи, які не здібні змагатися до висот, підсвідомо перестають боротися за своє місце між людьми. Вони нидіють, тратять право на життя і відмирають. Саме говоріння про змагання не є по суті речі змаганням.

Від кожного з нас особисто залежить, який приклад з обох названих виявів ми виберемо, що досягнемо. Бо тільки те, що кожен з нас окремо і всі ми разом збудуємо і залишимо по собі, принесе добро Україні у країнах нашого поселення, як також і на рідних землях...”

„Самодисципліна, відкритість до світу, працелюбство, чесність у роботі з партнерами, прагматичний розум – ось якості, що необхідні в житті...”

„Повірте, віддавати свої гроші з благочинною метою, ділитися своїм добром з іншими – це, напевне, найкращий спосіб самоствердження”

„Меценатство – особливе почуття, воно ґрунтується на тому, що ти можеш зробити справді щось корисне для суспільства. Щоб почуватися впевненіше й ліпше, я повинен поділитися з менш вдатними. Що більше даю, тим більше дається мені.”

„Треба не боятися чітко й виразно обстоювати себе, свої права, і хай вам сили й впевненості додадуть відчуття твердої переконаності, що за вами – правда й ви зовсім не порушуєте моральних законів. Треба показати кожному ближньому, що справді (не на словах, не лицемірно!) бажаєш йому добра, хочеш співпрацювати, кооперуватися з ним, бо це якесь просто неймовірне зло в нашій культурі, що ми так часто в глибині душі бажаємо зла іншому, на словах присягаючись в буцімто доброму до нього ставленні. Отаке є моральне звиродніння в нашій природі. Перемогти його – перемогти себе, тобто здобути найбільшу в світі перемогу. Бо якщо ми хочемо бачити найпершого свого ворога, то гляньмо в дзеркало: він там. Найбільший ворог українців – самі українці. Вони поборюють і понищують одне одного, поводяться одне з одним, як з лютим ворогом. Президент де Голь сказав знамениту фразу: „Опозиція – це також Франція”. Задумаймося над цим. Хай і провідники наші зроблять з цього відповідні висновки. І ми зробимо також”.

 

Контакти

08132, Київська обл, Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, 3

Тел./факс:
0-(4598)-5-16-04

e-mail: vzosh_n4@ukr.netCopyrights © 2009 VishneveSchool-4